مشاوره و سفارش

سبزی خشک چیست؟

سبزی خشک مجموعه ای از سبزی های خوراکی و خوش عطری است که در تهیه غذاهای مختلف استفاده می شود و باعث خوشمزه تر شدن غذاهای شما می گردد. سبزیجات که قابلیت خشک شدن دارند در برخی از فصل ها به وفور یافت می شوند .این نوع از سبزی ها با روشهای مختلفی خشک می شوند و استفاده های فراوانی دارند. سبزیجات خشک شده دارای مزایای بسیاری می باشند .

مزایای استفاده از سبزی خشک

تنوع سبزی خشک نسبت به سبزی تازه بیشتر است و شما در تمام فصول می توانید از آن ها استفاده کنید. سبزی خشک به علت خشک بودن و همچنین حذف قسمت های اضافه نسبت به سبزی تازه ماندگاری بیشتری دارد.

مزایای سبزی خشک

در دسترس بودن از مزایای دیگر استفاده از سبزی های خشک می باشد و شما در هر زمانی می توانید سبزیجات خشک را از فروشگاه های مختلف تهیه نمایید. تمامی ویتامین ها و مواد معدنی موجود در سبزی تازه در سبزی خشک نیز موجود می باشد و بدن شما به راحتی می تواند آن ها را جذب کند. سهولت استفاده ، یکی دیگر از مزایای استفاده از سبزی های خشک می باشد و دیگر لازم نیست نگران نداشتن وقت و تمیز کردن سبزی برای استفاده باشید.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
انواع بسته بندی سبزی خشک-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه تام، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع سبزی خشک آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه تام

علی ذوالفقاری